Dobírka - ČESKÁ POŠTA 45 Kč

Zásilka bude Českou poštou doručena na Vámi uvedenou adresu, nebo bude uložena na vybrané pobočce České pošty. Jestliže jste jako způsob platby zvolili dobírku, pak zboží uhradíte v hotovosti až při předání balíku.

 

Dobírka - DPD 39 Kč

Zásilka bude přepravcem DPD doručena na Vámi uvedenou adresu. Jestliže jste jako způsob platby zvolili dobírku, pak zboží uhradíte až při předání balíku. Platit lze v hotovosti i kartou (každý kurýr má u sebe platební terminál).

 

Dobírka - ULOŽENKA 29 Kč

Zboží zaplatíte v hotovosti nebo kartou (pozor, ne vždy je platba kartou povolena) při převzetí na Vámi zvoleném výdejním místě.

 

Dobírka - ZÁSILKOVNA 25 Kč

Zboží zaplatíte při převzetí na Vámi zvoleném výdejním místě. Pozor, je lepší mít připravenou hotovost, na některých výdejních místech není možné platit kartou.


Převodem z účtu - ZDARMA

Bezhotovostní platba bežným bankovním převodem ve prospěch našeho účtu 1755647018/3030. Po dokončení objednávky stačí ve Vašem internetovém bankovnictví zadat příslušný příkaz k úhradě. Variabilní symbol je číslo Vaší objednávky, které získáte v posledním kroku objednávky, a také jej naleznete v potvrzujícím e-mailu. Provedení platby zaznamenáme se zpožděním 1-2 pracovních dnů od faktického uskutečnění platby, a to prodlužuje dobu doručení zboží.