Expresní balíková služba - DPD 99 Kč

Společnost DPD Vám zásilku doručí kamkoli po ČR na Vámi zvolenou adresu. Balík Vám bude dodán zpravidla následující pracovní den poté, co ho odešleme ze skladu. O doručování zásilky budete informování den předem prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailu a v den doručení obdržíte SMS nebo e-mail s upřesněním času předání. Pokud Vám termín doručení nebude vyhovovat, můžete jej změnit. Doručení probíhá v pracovní dny mezi 8 - 17 hod.


Balík do ruky - ČESKÁ POŠTA 99 Kč

Česká pošta Vám doručí balík přímo na Vámi uvedenou adresu následující pracovní den po podání zásilky. O doručování balíku budete informováni přes SMS a e-mail. Pokud Vás doručovatel nezastihne, zanechá ve Vaší poštovní schránce lístek. Zásilka bude poté uložena na dodací poště po dobu 7 dnů a následně odeslána zpět k nám. V průběhu těchto 7 dnů však můžete požádat poštu o opakované doručení zásilky či prodloužení doby uložení.

 

Osobní odběr - ULOŽENKA 75 Kč

Vaše zásilka bude doručena na jedno z výdejních míst v ČR dle Vašeho výběru. O jejím předání budete informování formou SMS a e-mailem. Zásilka bude připravena k vyzvednutí zpravidla v průběhu druhého pracovního dne od odeslání ze skladu. Standardní doba uložení balíku je 7 dnů, ale v případě potřeby je možné tuto dobu prodloužit. Jako základní údaj na výdejním místě Uloženka uvádíte heslo, které obdržíte zprávou (SMS a e-mailem). Přebírající osoba tedy nemusí být shodná s adresátem zásilky.

UPOZORNĚNÍ

Při přebírání zásilky si dobře zkontrolujte, zda není obal porušen či poškozen. V případě, že zjistíte jakoukoliv závadu, zásilku prosím nepřebírejte.


Osobní odběr - ZÁSILKOVNA 69 Kč

 

Vaše zásilka bude doručena na jedno z výdejních míst v ČR dle Vašeho výběru. O jejím předání budete informování e-mailem. Termín dodání zásilky je obvykle do druhého pracovního dne od odeslání ze skladu. Standardní doba uložení balíku je 7 dnů, ale v případě potřeby je možné tuto dobu zdarma prodloužit až na 21 dní. Zboží si můžete na výdejním místě prohlédnout a až poté zaplatit.

UPOZORNĚNÍ

Při přebírání zboží si prosím vždy zásilku řádně prohlédněte. Pokud je obal zjevně poškozený, zásilku nepřebírejte a obsluhu výdejního místa na problém upozorněte. Pokud jste si vybrali možnost platby dobírkou na výdejním místě, mějte prosím při převzetí zboží připravenou hotovost. Na výdejních místech není možné platit kartou.


Doprava ZDARMA - nad 1 000 Kč

Při nákupu nad 1000 Kč u nás neplatíte za dopravu, ať už si vyberete kteréhokoliv z nabízených dopravců. Zvolíte-li platbu převodem na účet, budete mít poštovné zcela zdarma. 
Pozn.: Platba na dobírku je doplňková služba, a jako taková je zpoplatněna i v případě objednávky nad 1000 Kč.